Ocenili našich žiakov

V piatok 15.6.2018 v rámci akcie Dni mesta Revúca bol ocenený kolektív našich žiackych pretekárov za úspechy v sezóne 2017. Tento žiacky kolektív získal ocenenie Najlepší mládežnícky športový kolektív roka 2017.

O úspech a ocenenie sa pričinili títo naši pretekári: Ema Kapustová, Róbert Biž, Tomáš Kuchta, Tamara Molentová, Samuel Michal Siman, Veronika Šteczová, Alexandra Štempelová, Adrián Ottinger, Lenka Repáková, Markus Sklenárik, Ján Levčák.

Najlepší mládežnícky športový kolektív roka 2017. Mesto Revúca udelilo ocenenie  Pretekárom žiackych kategórií Klubu biatlonu Magnezit Revúca – za vynikajúce výsledky dosiahnuté v pretekoch v letnom a zimnom biatlone v roku 2017. Pretekári  Klubu biatlonu Magnezit Revúca sa tomuto krásnemu športu venujú s nadšením, neúnavne a odráža sa to aj na ich dosiahnutých výsledkoch. K ich najvýraznejším úspechom patria 7x stupne víťazov na Majstrovstvách SR v zimnom biatlone, z toho 1 titul Majstra SR, 11x stupne víťazov na Majstrovstvách SR v letnom biatlone, z toho 3 tituly Majstra SR, 3. miesto klubu v celkovom rebríčku žiackych klubov biatlonu v hodnotení zimného biatlonu,3. miesto klubu v celkovom rebríčku žiackych klubov biatlonu v hodnotení letného biatlonu.